Projekt w trakcie tworzenia. Wszelkie dane wymagaja potwierdzenia.
Wybierz producenta

Farby podkładowe

Farba podkładowa wewnętrzna 240/5096 (3,78 litra)

Brutto: 139.00  (Netto: 113.01)
Producent: PARA
 Specjalny kryjący podkład lateksowy przeznaczony do stosowania wewnątrz budynku. Można go barwić na kolor zbliżony do farby nawierzchniowej w celu lepszego ujednolicenia powierzchni.
 Specjalny podkład lateksowy przeznaczony do stosowania wewnątrz budynku. Polecany do gruntowania ścianek, sufitów i konstrukcji z płyt karton-gipsowych, tynków i gładzi gipsowych, tynków cementowych, cementowo-wapiennych, tynków i gładzi gispowych, ścianek, sufitów i konstrukcji z płyt gipsowo-kartonowych oraz do metalu galwanizowanego, plastiku, drewna oraz do wszelkich powierzchni uprzednio malowanych. Posiada doskonałe właściwości impregnujące i uszczelniające. Zapewnia oddychanie podłoża. Podkład powinien być pokryty farbą nawierzchniową w okresie nie później niż 30 dni od dnia jego nałożenia.
 Powierzchnia do malowania musi być jednolita, czysta, sucha, wolna od pyłów, tłuszczu, zanieczyszczeń oraz grzybów.  Występującego grzyba usunąć właściwym środkiem chemicznym. Rysy, pęknięcia i ubytki zaszpachlować właściwymi wypełniaczami. Połyskowe powierzchnie przeszlifować papierem ściernym i dokładnie odpylić. Nanosić na wyschnięte podłoża.
 Nanosić wałkiem, pędzlem lub natryskiem bezpowietrznym. Najlepsze rezultaty można uzyskać nanosząc wałkiem z gestej gąbki. Przed użyciem farbę należy dokładnie wymieszać. Nie rozcieńczać. Farba jest gotowa do użycia. Nie mieszać z innymi farbami i rozcieńczalnikami. Nie malować w temperaturach poniżej 10 st. C.
 Stopień połysku: Mat
Mat: @60 - 2 @85 - 2
Wydajność: ok.10 m.kw./litra
Rozpuszczalnik: woda
Czas schnięcia: Sucha w dotyku: 30 do 60 min.
Następne malowanie: 4 do 6 godz.
Całkowite wyschnięcie: 24 godz.
Części stałe: 47 gram/litr wagowo, 30% objętościowo
Dostępne opakowania: 3,78 l ( galon )
Kolorystyka: Biała - może być barwiona na pastelowe kolory 
Do barwienia podkładu na ciemne kolory użyj Para Superstic 773
  • POZOSTAŁY
  • NMC
  • CREATIVA
  • ORAC
  • CASADECO
  • DYNAMIC
  • MOHAWK
  • PARA
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  17 853 68 67
  9217647 - biuro
 

Ta strona używa "cookies" OK rozumiem Więcej informacji