Projekt w trakcie tworzenia. Wszelkie dane wymagaja potwierdzenia.
Wybierz producenta

Farby wewnętrzne

Farba Elite Ceramic 4094 (3,70 litra)

Dostępność: dostępny
Brutto: 320.00  (Netto: 260.16)
Producent: PARA
 Ceramiczna farba lateksowa o połysku "skorupki jajka". Najwyższej jakości farba z domieszką opiłków ceramicznych stworzona dla najbardziej wymagających klientów. Tworzy elegancką i bardzo trwałą powłokę. Idealnie nadaje się do salonów i pomieszczeń narażonych na duże zabrudzenia.
 Elite Ceramic firmy PARA jest najwyższej jakości farbą lateksową do wnętrz. Nasza unikalna technologia mikrokuleczek łączy w sobie trwałość cienkiej powłoki ceramicznej wraz z doskonałą przyczepnością i elastycznością 100% akrylowego lateksu. Jej wyjątkowa formuła zawierająca ceramiczne mikrokuleczki zapewnia najwyższy poziom osiągnięć pod względem siły krycia, przyczepności, nanoszenia na nawierzchnię, zmywalności i odporności na plamy. Elite Ceramic firmy PARA, z efektem "skorupki jajka" o delikatnym połysku, zapewnia najlepszą ochronę dla twoich ścian i boazerii.
 Wszystkie powierzchnie muszą być czyste i suche, odtłuszczone, bez śladów wosku i zabrudzeń.
Powierzchnie malowane: Usunąć wszelką odklejoną farbę, łuszczącą się i popękaną. Wypełnić ubytki odpowiednią szpachlą na bazie wody, pozostawić do wyschnięcia, zagruntować cienką warstwą podkładu PARA 777 lub PARA 240. Dla lepszego efektu zagruntować całą ścianę podkładem PARA 240. Błyszczące powierzchnie delikatnie zmatowić.
Nowy tynk, płyta ścienna lub suchy tynk: Przed malowaniem tynk musi być suchy i dokładnie utwardzony. Zagruntować podkładem PARA 240.
Nowe drewno: Wygładzić papierem ściernym i usunąć pył. Zagruntować preparatem PARA Alkyd Primer 151. Po wyschnięciu ponownie wygładzić papierem ściernym, przed położeniem farby kryjącej usunąć pył.
 Nanosić wałkiem, wałkiem strukturalnym, pędzlem lub natryskiem bezpowietrznym. Nie rozcieńczać. Farba jest gotowa do użytku. Przed użyciem farbę należy dokładnie wymieszać. Nie mieszać z innymi farbami i rozcieńczalnikami.Nie malować w temperaturach poniżej 10°C.
 Stopień połysku: Eggshell
Mat: @60 - 8 do 10,  @85 - 0 - 2 
Wydajność: ok.13 do 14 m.kw./litra
Rozpuszczalnik: woda
Czas schnięcia: Sucha w dotyku: 1 do 2 godz., 
Następne malowanie: 4 - 6 godzin w zależności od temperatury i wilgotności powietrza. Pełna eksploatacja powierzchni łącznie z myciem: po 30 dniach.
Części stałe: 60% wagowo, 33% objętościowo
Dostępne opakowania: 0.946ml (quatr), 3,70 l (galon)
Kolorystyka: Biała. Może być barwiona na kolory pastelowe w systemie kolorowania firmy PARA. Bazy: 1, 2, 3, 4, 5
  • POZOSTAŁY
  • NMC
  • CREATIVA
  • ORAC
  • CASADECO
  • DYNAMIC
  • MOHAWK
  • PARA
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  17 853 68 67
  9217647 - biuro
 

Ta strona używa "cookies" OK rozumiem Więcej informacji